Thai Airways letenky

Thai Airways

Zvyčajne nepatria diaľkové letenky s Thai Airways medzi najlacnejšie, avšak aj táto letecká spoločnosť občas urobí chybu a vy budete môcť získať lepšiu cenu. Okrem cestujúcich smerujúcich do Thajska sa Thai špecializuje aj na prepravu cestujúcich z Európy cez Bangkok ďalej do juhovýchodnej Ázie, Austrálie a na Nový Zéland.

Na druhej strane, vnútroštátne lety v rámci Thajska a do okolitých krajín sú často veľmi lacné kvôli početnej konkurencii nízkonákladových leteckých spoločností. Na vybraných trasách, najmä v rámci Thajska, ponúka spoločnosť Thai letenky v biznis triede za ceny len o niekoľko stoviek vyššie ako v ekonomickej triede. Ide síce o krátke lety, ale prečo to nevyskúšať.

Najbližšie letiská v Českej republike alebo na Slovensku, odkiaľ prevádzkuje priame lety, sú Mníchov a Frankfurt. Najlepší čas na kúpu leteniek sú 2-4 mesiace pred odletom.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.