Southwest Airlines odbavenie

Juhozápad

Na rozdiel od iných nízkonákladových leteckých spoločností je odbavenie na letisku bezplatné.

Samozrejme, môžete využiť aj online registráciu, ktorá sa začína vždy 24 hodín pred odletom. Palubný lístok si vytlačte buď doma, alebo v automatickom kiosku na letisku.

Ak nechcete venovať čas tlači, nechajte si poslať palubnú vstupenku na mobilný telefón a na letisku len naskenujte čiarový kód. Predtým si však musíte stiahnuť mobilnú aplikáciu na skenovanie QR kódu na letisku.

Odporúčame vám odbaviť sa online čo najskôr, ideálne presne 24 hodín pred odletom. Spoločnosť Southwest Airlines uplatňuje politiku "voľného sedenia", čo znamená, že vám neprideľuje konkrétne miesto v lietadle, ale výberový proces funguje na princípe "kto prv príde, ten prv melie". Pri registrácii vám však bude pridelená konkrétna skupina (borading group). Tieto skupiny sa potom použijú pri nástupe do lietadla. Priamo úmerne platí, že čím skôr sa zaregistrujete online, tým skôr nastúpite do lietadla.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.