Singapore Airlines služby počas letu

Singapore Airlines

Spoločnosť Singapore Airlines je známa svojimi dobrými službami. Počas každého letu dostanete aspoň jedno teplé jedlo zadarmo.

Na všetkých trasách si môžete vychutnať široký výber filmov, televíznych programov, hudby alebo hier prostredníctvom obrazoviek na každom sedadle.

V lietadlách je zriadené wifi pripojenie, za ktoré sa platí podľa toho, koľko máte dát v lietadle A350, alebo podľa času v lietadle A380. Za 15 MB zaplatíte 6,99 USD alebo 11,95 USD za 1 hodinu.

Miesta si môžete rezervovať vopred cez webovú stránku leteckej spoločnosti, ak ste si letenku kúpili priamo na jej webovej stránke, alebo cez oficiálnu stránku spoločnosti na Facebooku - pri "neakčných" letenkách zadarmo. Sedadlo si môžete vybrať aj pri online registrácii.

Spoločnosť Singapore Airlines prevádzkuje jednu z najlepších prvých tried na oblohe, najmä v lietadle Airbus A380. Cestujúci si v nej môžu užívať pohodlie vlastných "kupé".

Využite bezplatné poukážky v hodnote 40 S$ vydávanépočasmedzipristátia v Singapure. Poukážku si vyzdvihnite v zberných centrách iShopChangi v termináli 2 alebo 3. Zistite viac o výhodách leteckej spoločnosti počas medzipristátia.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.