Korean Air služby počas letu

Korean Air

Cestujúci dostanú na všetkých linkách teplé jedlo zdarma (na vnútroštátnych linkách ľahké občerstvenie).

Na diaľkových linkách môžete využívať bezplatné osobné obrazovky na sledovanie filmov, televíznych programov, počúvanie hudby alebo hranie hier podľa vlastného výberu.

Pri kúpe cestovného lístka si môžete bezplatne vybrať svoje obľúbené sedadlo.

Pri prestupe

Spoločnosť Korean Air ponúka tranzitným cestujúcim, ktorých lety nenadväzujú, bezplatný hotel na prestupných letoch . V cene je vždy zahrnutý transfer do/z hotela a raňajky a budete ubytovaní v 4* alebo 5* zariadení v blízkosti letiska. Cestujúci v ekonomickej triede musia spĺňať niekoľko podmienok:

  • Čas prestupu musí byť dlhší ako 12 hodín,
  • Medzi jednotlivými letmi nesmú byť žiadne iné prestupy spoločnosti Korean Air,
  • Letenka musí byť vystavená na spoločnosť Koren Air (prvé tri čísla elektronickej letenky sú "018"),
  • Musíte požiadať o hotel u predajcu leteniek (študentská agentúra, letecká spoločnosť atď...), ak si letenku rezervujete priamo cez webovú stránku spoločnosti Korean Air, potom pošlite e-mail na adresu mohnesorg@koreanair.com alebo kontaktujte call centrum spoločnosti Korean Air,
  • Pre cestujúcich v ekonomickej triede je možné ubytovanie poskytnúť len raz počas celej cesty. Ak teda máte medzipristátie dlhšie ako 12 hodín v oboch smeroch, môžete bezplatný hotel podľa vlastného výberu využiť len raz.

Pri medzipristátí dlhšom ako 3 hodiny a kratšom ako 24 hodín je možné využiť aj bezplatné prehliadky . K dispozícii je päť rôznych prehliadok s trvaním od jednej do piatich hodín. Navštívte "tranzitnú kanceláriu" na druhom poschodí, kde vám všetko vybavia. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke letiska.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.