FlyDubai služby počas letu

Počas letu toho veľa neočakávajte. Ide o klasický lowcost, ale stále s príjemnými výhodami.

Občerstvenie počas letu je možné zakúpiť len v obmedzenom rozsahu, pozrite si fotografiu ponuky občerstvenia počas letu.

Pri dlhších letoch je preto ideálne vybrať si a zakúpiť teplé jedlo v Manage my Booking na flydubai alebo mať letenky v tarife VALUE, ktorá už teplé jedlo zahŕňa.

Takzvané štandardné jedlo, ktoré je zahrnuté v tarife VALUE, predstavuje porciu teplého jedla a pohár vody. Jedlo je chutné a porcie sú veľkorysé. Pri dlhších letoch palubný personál rozdáva aj ponuku teplého čaju a kávy, ktorú ponúka všetkým cestujúcim.

Na všetkých letoch je k dispozícii systém zábavy počas letu (IFE). Na obrazovke môžete bezplatne sledovať priebeh letu alebo počúvať hudbu. K dispozícii je klasický 3,5 mm konektor pre vaše slúchadlá.

Ak chcete sledovať filmy, seriály a televízne relácie, musíte si kúpiť balíček. Za 20 aedov získate seriály a televízne relácie a za 40 aedov dostanete navyše kompletnú ponuku filmov. Filmy si môžete prezrieť a potom sa rozhodnúť, či si balík kúpite.

Nákup sa uskutočňuje načítaním vašej fyzickej kreditnej karty.

Prikrývky a vankúše nie sú k dispozícii pre cestujúcich v ekonomickej triede.

Transfer v Dubaji

Otázky typu "Môžem stihnúť hodinový prestoj v Dubaji?" sú veľmi časté. Odpoveď je áno.

Letecké spoločnosti nikdy nepredávajú letenky, ktoré sa nedajú preletieť. Dubajský terminál 2 je veľmi malý a na prestup vám bude stačiť maximálne 20 minút.

Môžete si však vybrať aj celodenný prestup, počas ktorého si môžete prezrieť Dubaj a pláž Jumeirah. Zistite viac informácií o doprave z dubajského letiska.

Nová linka z Dubaja do Bangkoku bola od marca 2018 zrušená a spoločnosť flydubai začala úzko spolupracovať so spoločnosťou Emirates. Cestujúci tak budú lietať z Prahy so spoločnosťou flydubai a následne so spoločnosťou Emirates. Palubné lístky dostanete v Prahe, rovnako ako si vyzdvihnete batožinu v cieľovej destinácii. Prestupy medzi terminálom 2 a terminálom 3 zabezpečujú autobusy tranzitnej zóny.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.