Fly Lili letenky

Flylili na letisku Sibiu

Letenky s leteckou spoločnosťou Flylili sa v súčasnosti nedajú kúpiť samostatne. Letecká spoločnosť poskytuje len charterové lety, ktoré sú súčasťou balíka služieb cestovnej kancelárie.

V pláne je predávať letenky na lety z brašovského letiska GHV do Mníchova, Stuttgartu, Barcelony, Ríma, Milána, Solúna a Istanbulu od leta 2024.

Letenky je možné zakúpiť v dvoch tarifách a [translate=none]Classic. Rozdiel je v odbavenej batožine a možnosti zmeny alebo zrušenia letu, pričom lacnejší tarif neobsahuje žiadnu z týchto možností.

Destinácie

V súčasnosti letecká spoločnosť prevádzkuje najmä lety z rumunských letísk do troch letovísk v Turecku, Tunisku a Egypte. Konkrétne ide o tieto letiská:

Začala tiež spolupracovať s českými cestovnými kanceláriami Čedok a Fischer s Exim Tours zo skupiny DER Touristik, pre ktoré lieta z regionálnych letísk v Karlových Varoch a Českých Budějoviciach do bulharského Burgasu.

Route map

Dostupné charterové linky z Rumunska sú uvedené aj na priloženom obrázku.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.