Eurowings letenky

Eurowings

So spoločnosťou Eurowings nájdete letenky prakticky do každého kúta Európy. Sieť je taká rozsiahla, že aj keď medzi dvoma mestami neexistuje priame spojenie, spoločnosť Eurowings vám ponúkne pohodlné a rýchle lety s prestupom v jednom z mnohých nemeckých uzlov.

Najlacnejšie letenky si môžete kúpiť na stránke eurowings.com, ale pred nákupom odporúčame porovnať dostupné ceny a spojenia s inými konkurenčnými leteckými spoločnosťami, napr. na stránke skyscanner.com.

Kúpa letov so spoločnosťou Eurowings

Ceny leteniek

Eurowings nepatrí k najlacnejším leteckým spoločnostiam, ale na druhej strane ponúka výhodné spojenia s hlavnými letiskami v exponovaných časoch, a nie odlety skoro ráno alebo neskoro večer.

Aj napriek tomu sú jednosmerné ceny leteniek často nižšie ako 40 eur pri letoch do európskych miest a približne 70 eur pri letoch do pobrežných destinácií.

Kedy si kúpiť letenky

Najlacnejšie letenky sú k dispozícii u spoločnosti Eurowings 1 až 5 mesiacov pred odletom. K výraznému zvýšeniu cien dochádza v hlavnej letnej sezóne v prípade prímorských destinácií. Tieto termíny sa oplatí kupovať šesť mesiacov a skôr pred odletom.

Spoločnosť Eurowings nemá veľa propagačných akcií, a keď ich má, ide o zľavu drahších leteniek na úroveň najlacnejšieho cestovného.

Destinácie

Spoločnosť Eurowings ponúka lety po celej Európe z Kanárskych ostrovov, Prahy, Budapešti, Viedne a najsevernejších škandinávskych miest. Zameriava sa najmä na západnú a strednú Európu.

Letecká spoločnosť veľmi často pridáva a ruší nové trasy v závislosti od dostupnosti a trendov. Mnohé lety prevádzkuje aj v spolupráci s cestovnými kanceláriami, a to najmä do plážových destinácií, ako sú Agadir, Kanárske ostrovy, Malorka a grécke ostrovy.

Mapa trás

Prehľad destinácií a jednotlivých trás nájdete na priloženom obrázku nižšie alebo si môžete prezrieť zoznam destinácií na stránke eurowings.com.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.