Delta Air Lines batožina

Delta Atlanta

Na palubu všetkých letov spoločnosti Delta si môžete vziať jedno bezplatné príručné batožinu s rozmermi 56 x 35 x 23 cm bez obmedzenia hmotnosti a jeden predmet, napríklad kabelku alebo tašku na notebook.

Na vybraných diaľkových letoch z Európy, Južnej Ameriky, Ázie, Austrálie a Afriky máte jednu bezplatnú zapísanú batožinu s hmotnosťou do 23 kg.

Od konca roka 2017 však na väčšine trás z Európy do Severnej Ameriky nie je zapísaná batožina zahrnutá v najnižšej tarife "Basic ". Ak si vyberiete drahšiu tarifu "Main Cabin", ktorá je približne o 55 eur až 73 eur drahšia, za podanú batožinu do 23 kg si už nebudete musieť priplácať (len na trasách medzi Európou a Severnou Amerikou, za ostatnú batožinu sa platí aj v tarife "Main Cabin"), pozri podrobné informácie.

Pri krátkych letoch v rámci USA, do Kanady, Mexika a niektorých blízkych karibských destinácií sa za zapísanú batožinu účtuje 25 usd za let, pri dlhých letoch z Európy 60 usd za smer (nie za let).

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.