Brussels Airlines letenky

Brussels Airlines

Brussels Airlines je jednou z najlacnejších európskych leteckých spoločností a ponúka veľmi pohodlné priame spojenie medzi Bruselom a inými destináciami. Nájdete tu aj výhodné lety do destinácií v Afrike, kde má jednu z najhustejších sietí spomedzi všetkých európskych leteckých spoločností.

Odporúčame kúpiť letenky priamo na stránke brusselsairlines.com, ale ideálne je najprv porovnať ceny s konkurenčnými leteckými spoločnosťami, napríklad na stránke skyscanner.com.

Kúpiť letenky na brusselsairlines.com

Ceny leteniek

Zvyčajne nie je problém nájsť spiatočné letenky do Bruselu z ktoréhokoľvek miesta v Európe okolo 100 eur. Pri prestupoch napríklad na Kanárske ostrovy okolo 160 eur a do afrických destinácií okolo 400 eur.

Letenky je najlepšie kúpiť 2 až 3 mesiace pred odletom v rámci Európy a 3 až 5 mesiacov pred odletom do mimoeurópskych destinácií.

Destinácie

Ako bolo uvedené vyššie, zoznam destinácií Brussels Airlines sa môže zamerať na Európu, Severnú Ameriku a Afriku.

Do USA smerujú lety do New Yorku a Washingtonu DC, zatiaľ čo v Európe sú destináciami najmä veľké mestá a významné letoviská. V Afrike je to takmer celé juhozápadné pobrežie od Dakaru cez Ouagadougou až po Luandu...

Route map

Najlepší prehľad a zoznam destinácií nájdete na mape letov, ktorú si môžete pozrieť spolu s cenami na stránke brusselsairlines.com/our-destinations.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.